Promed ultrasonografy w zasięgu ręki Chison

Zaawansowane technologie

AIO

funkcja ta ukryta pod jednym przyciskiem pozwala Państwu w pełni wykorzystać korzyści płynące z cyfrowego obrazu ultrasonograficznego. W sposób całkowicie automatyczny uzyskają Państwo pełną kontrolę nad obrazem 2D, PW i CW, skracając czas badania, który do tej pory musieli Państwo poświęcić na ręczną korekcję i regulację wielu parametrów.

AIO

FHI

to opatentowana technologia obrazowania harmonicznego, dzięki której pracując na aparatach USG firmy Chison uzyskują Państwo obraz ultrasonograficzny o maksymalnej rozdzielczości - bez straty na wartościach penetracji skanowanego obszaru.

FHI

Virtual HD

to najnowsze innowacje w obrazowaniu 4D wprowadzone przez firmę Chison. Mają one nie tyle wartość diagnostyczną, ile pozwalają zwiększyć ofertę Państwa gabinetów oferując rodzicom znakomitej jakości obrazy ich nienarodzonego dziecka. Bazują one na najnowszym oprogramowaniu, które pozwala od razu na aparacie w czasie badania pokazać matce i ojcu wspaniale podświetlone ujęcia płodu w maksymalnie trójwymiarowym obrazie.

Virtual HD

Q-image

ten innowacyjny algorytm pozwoli Państwu w trakcie badania, na bieżąco, w kilku poziomach, dostosowywać ostrość i wyrazistość skanowanych struktur do Państwa preferencji wynikających z nabytego doświadczenia. Dzięki tej technologii uzyskają Państwo oczekiwany poziom informacji dla obrazu 2D i pewność pracy na aparatach ultrasonograficznych firmy Chison.

Q-image

X-contrast

włączona technologia X contrast w aparatach ultrasonograficznych Chison rozpoznaje różnice w gęstości skanowanych tkanek automatycznie wzmacniając kontrast pomiędzy nimi. Pozwala to jeszcze wyraźniej uwidocznić granice pomiędzy tkankami zwiększając czułość i swoistość wielu badań ultrasonograficznych, w tym echa serca oraz badań naczyniowych.

X-contrast

Q-beam

ta kryjąca się pod jednym przyciskiem zaawansowana technologia Chisona czterokrotnie poprawia efektywność odbieranego cyfrowego sygnału generowanego przez głowicę ultrasonograficzną. W efekcie jej użycia znacząco zwiększają się uzyskiwane prędkości odświeżania obrazu ultrasonograficznego, przez co zwiększa się także czułość Państwa badania. Badanie może być przeprowadzone szybciej, a uzyskane obrazy dają maksymalną ilość informacji diagnostycznych.

Q-beam

Q-flow

jest to technologia, dzięki której uzyskacie Państwo wysokiej jakości obraz Dopplera kolorowego nawet podczas badania bardzo małych przepływów. Technologia ta w sposób całkowicie automatyczny dopasowuje parametry przepływu, redukując szumy i poprawiając wypełnienie kolorem skanowanych tkanek zwiększając Państwa pewność diagnostyczną i skracając czas badania nawet u najbardziej wymagających pacjentów.

Q-flow