Promed ultrasonografy w zasięgu ręki Chison

O nas

PROMED S.A.

PROMED S.A.

PROMED S.A. jest dystrybutorem sprzętu medycznego działającym na rynku polskim od ponad 25 lat. Przez ten długi okres zdobyliśmy doświadczenie, które nas wyróżnia. Jesteśmy od wielu lat przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem największych światowych producentów sprzętu medycznego reprezentujących najwyższą jakość i najnowocześniejsze technologie.

CHISON

CHISON

Chison Medical Imaging Co., Ltd to wiodący azjatycki producent aparatów ultrasonograficznych. Z jego specjalistyczną wiedzą o technologii projektowania i tworzenia głowic ultrasonograficznych, sile współczesnej inżynierii biomedycznej oraz wartości oprogramowania medycznego, CHISON już przeszło 20 lat temu wyspecjalizował się w produkcji i rozwijaniu wysokiej jakości aparatów USG .

Serwis

Serwis

Szczycimy się doświadczonym własnym serwisem prowadzącym instalacje nowego sprzętu, przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Oferta naszych usług odpowiada potrzebom naszych klientów. Czuwa nad tym zespół 4 pracowników biurowych i 9 inżynierów zlokalizowanych na terenie całego kraju, który w pełnym wymiarze poświęca się obsłudze około sprzedażowej i po sprzedażowej oferowanego przez firmę Promed sprzętu, w tym nowoczesnej aparatury USG jaka znajduję w portfolio firmy.