Promed ultrasonografy w zasięgu ręki Chison

CHISON

Chison Medical Imaging Co., Ltd  to wiodący azjatycki producent aparatów ultrasonograficznych. Z jego specjalistyczną wiedzą o technologii projektowania i tworzenia głowic ultrasonograficznych, sile współczesnej inżynierii biomedycznej oraz wartości oprogramowania medycznego, CHISON już przeszło 20 lat temu wyspecjalizował się w produkcji i rozwijaniu wysokiej jakości aparatów USG .

Producent ultrasonografów

Firma Chison - Producent aparatów USG jest jednym z najszybciej rozwijających się chińskich producentów aparatów ultrasonograficznych. Wysoka jakość obrazowania, intuicyjna obsługa, oraz wielozadaniowość systemów zdobyła uznanie i popularność w ponad 140 krajach. Od 2016 roku firma Chison przebojem wchodzi na polski rynek opierając się na wiedzy i doświadczeniu stabilnego partnera biznesowego, jakim jest firma Promed S.A i podpisując wieloletnią umowę o wzajemnej współpracy i wyłączności handlowej i serwisowej w zakresie oferowanego sprzętu do diagnostyki ultrasonograficznej.

Producent aparatów usg

Poprzez promocję na wielu zjazdach krajowych i międzynarodowych poświęconych tematyce oceny ultrasonograficznej pacjenta, współpracę ze szkołami USG i obecność na sponsorowanych kursach i  warsztatach USG, aparaty ultrasonograficzne Chison z rodzin Qbit, Ebit, Q Series i Eco stały się rozpoznawalne i powszechnie dostępne na rynku medycznym w Polsce.