Promed ultrasonografy w zasięgu ręki Chison

Aparaty USG Chison: Ultrasonografy z Azji | Chison Medical

Chison – tańsza alternatywa w ultrasonografii

 Na rynku znajduje się coraz większy wybór aparatów ultrasonograficznych. Dzięki pracy dystrybutorów sprzętu medycznego możemy zaopatrzyć się w różnorodne urządzenia w pełni dopasowane do potrzeb i wymagań zarówno lekarzy, jak i pacjentów. Za sprawą doskonałego stosunku ceny do jakości, coraz większą popularność w Polsce i na świecie zyskują aparaty USG marki Chison.

 Chison Medical Imaging Co. To chińska firma zajmująca się produkcją szerokiej gamy sprzętu ultrasonograficznego. Dzięki inwestycji w badania z zakresu inżynierii biomedycznej oraz specjalizacji w produkcji głowic ultrasonograficznych, łączących doskonałą jakość obrazu z konkuryncyjnymi cenami, marka Chison konsekwentnie zdobywała wysoką reputację w 140 krajach. Od 2016 roku najnwsze urządzenia ultrasonograficzne tego producenta stały się szeroko dostępne są również w Polsce,  za sprawą umowy podpisanej z dystrybutorem sprzętu medycznego – firmą PROMED.

 Nowoczesne technologie ultrasonograficzne

 Urządzenia ultrasonograficzne Chison wybierane są przez specjalistów ze względu na dopracowane technologie oparte o ponad 20 lat doświadczenia. Dzięki funkcji AIO możemy uzyskać automatyczną kontrolę nad obrazem bez konieczności ręcznej korekty parametrów, z kolei funkcja FHI zapewnia najwyższą możliwą rozdzielczość. Aby uzyskać obraz 3D np. płodu zaimplementowano w ultrasonografach Chison opcję Virtual HD. Teraz rodzice mogą zobaczyć w pełni trójwymiarowe zdjęcie swojej pociechy. Z kolei w badaniach kardiologicznych za wysoką jakość odpowiada Q-beam oraz X-contrast, które odpowiednio zwiększają częstotliwość odświeżania obrazu oraz redukują ewentualne szumy wzmacniając kontrast.

 Poza licznymi usprawnieniami zaletą urządzeń USG Chison jest ich stosunkowo niska cena. Dzięki temu są świetną alternatywą dla popularnych modeli ultrasonografów, zapewniającą możliwość zakupu w ramach posiadanego budżetu sprzętu o szerszym zakresie działania. Firma posiada w swoim katalogu zarówno urządzenia stacjonarne, jak i ultrasonografy przenośne (mobilne) mające możliwość zasilania bateryjnego gwarantujące ich użycie w każdych warunkach.